Pravilnik upotrebi kolačića
Portal Super1.hr nedavno je unaprijedio svoja pravila o privatnosti i korištenju takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više o zaštiti privatnosti i postavkama cookiesa.

STIL

Evo što naše trendseterice nose ovih dana. Imamo 18 super lookova za inspiraciju

Brončani ten ili nova haljina, naše trendseterice znaju kako se nositi sa stilom

Lagano popuštanje mjera koje su vezane uz pandemiju koronavirusa značile su i pažljivi povratak u život i izlazak iz stana u grad. Sve smo se zaželjele da svučemo trenirku ili tajice i napokon obučemo neku “normalnu” odjeću. U međuvremenu su se i temperature popele pa smo jedva čekale da se razgolitimo, a naše trendseterice odlično nose svoje prijelazne outfite.

Dora nam je predivna u ružičastom odijelu, Rita nam je preslatka u zelenoj majici s kapuljačom, a Ivana Vukušić jako cool u plavim natikačama. U nastavku se inspirirajte.

Ivana Vukušić, @i.vukusic

View this post on Instagram

upristojih se ?

A post shared by Ivana Vukušić (@i.vukusic) on

Dora Predojević, @dorica505

View this post on Instagram

Guess what my fav color is ?

A post shared by Dora Predojevic (@dorica505) on

Ana Bacinger, @anabacinger

Nika Matić, @nikamatić

View this post on Instagram

Stripes?

A post shared by Nika Matic (@nikamatic) on

Rita Rumora @ritarumora

Lidija Lešić, @lidijalesic

Nika Turković, @nikaturkovic

View this post on Instagram

dandy in my new sunnies ⚡️#alfawomen

A post shared by N. (@nikaturkovic) on

Ines Heli, @ines.heli

View this post on Instagram

late afternoons

A post shared by Heli (@ines.heli) on

Isabella Rakonić, @isabellae

View this post on Instagram

Bike shorts all day every day

A post shared by Isabella Rakonic (@isabellae) on

Pamela Smoljanić, @august_xvi

View this post on Instagram

Resting beach ( ? ) face.

A post shared by Pamela Smoljanić (@august_xvi) on

Jelena Marinović, @jelenamarinovic

View this post on Instagram

Ono kad Adele uspije skinuti 50kg, a ja radim nauku od 3?

A post shared by 27|ZG|CRO ? (@jelenamarinovic) on

Luna Valas, @lunavalas

Petra Miksikova, @petra_miksikova

Lucija Kontić, @gingerellica

Matea Miljan Rafaj, @matea.miljan

Marija Čamber, @mariahs_chambers

View this post on Instagram

Puppies, palms and smiles ??

A post shared by Marija Čamber ? (@mariahs_chambers) on

Ljupka Tanevska, @ljupka_tanevska

Slađana Ostić, @slakipalaki

Prati S1 i na našim društvenim profilima:

Facebook Instagram YouTube
Više s weba